Aradığınız Trençkot Modelleri En Uygun Fiyatlarla Zulays.com’da

Kategoride Diğer

Tesettür giyim modasının fazlasıyla tercih edilen en etkileyici ürünlerinden birisi olan trençkotlar, sahip olduğu çeşitlilik ve her dönem için kolaylıkla kullanılabilir olması sebebiyle pek çok tesettürlü kadının dolabını süslemektedir. Trençkotlar çoğu zaman kurtarıcı bir parça görevi üstlenirler. Bu noktada pek tabii ki özellikle uzun trençkotların daha çok benimsendiğini görmekteyiz. Nitekim iç kısma giyilen kıyafetlere özenilmeyen bir günde, dış kısımda kombinlenen havalı bir trençkotun tek başına müthiş bir şıklık yarattığına şahit olabiliriz.

Trençkot Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler: Tesettürlü kadınlar trençkot alışverişi yaparken genellikle bileğe kadar uzanan modellere yönelmektedirler. Burada hem vücut hatlarının net bir şekilde kapatılması hem de boyun uzun gösterilmesi gibi etmenler mevcuttur. Nitekim kısa boylu kadınların bu boyuttaki modelleri seçmeleri daha mantıklı olacaktır. Ayrıca kol boyunun bilek hizasını geçmemesine de dikkat edilmesi gerekmektedir. Bununla birlikte dar omuzlu kadınların mutlaka vatkalı trençkot modellerini tercih etmesi lazım gelir. Çünkü bu sayede omuzların daha geniş görünmesi mümkündür.

Kilolu ve özellikle göğüsleri büyük olan kadınlar, üst kısmında cep bulunan trençkotlardan uzak durmalıdırlar. Zaten büyük olan göğüsün üzerine bir de kocaman bir cep eklenmesi halinde trençkotta gereksiz bir kalabalık oluşacak ve kombin göz yoracaktır. Ayrıca yine kilolu kadınların belden bağlamalı trençkot giyerken o bağ kısmını doğru ayarlamaları da oldukça mühim bir husustur.

Trençkot alırken kumaşın cinsine ve düğme boyutları ile düğme sayısına bakılması da önemlidir. Gereğinden fazla bir şekilde düzensiz olarak yerleştirilen düğmeler, kaliteyi bozarak çakma bir görünüm oluşturacaktır. Ayrıca gereksiz büyük ya da gereksiz küçük düğmeler de aynı şekilde şıklığa gölge düşürecektir.

Trençkot alışverişinde bir diğer dikkat edilmesi gereken husus ise renktir. Krem, kahverengi, siyah ve beyaz gibi pek çok renk skalasına sahip olan trençkotlar içerisinde genellikle bej rengi en çok tercih edilenidir. Her bir rengin ayrı ayrı havası olsa dahi bej renkli trençkotlar her zaman için vazgeçilmez parçaların başında gelmektedirler. Nitekim bej trençkotlar özellikle yarattıkları maskülen duruş nedeniyle bu tarz karaktere sahip olan kadınlar tarafından sıklıkla kullanılırlar.

Trençkot Fiyatlarının Belirlenmesi: Kadın Trençkot Modelleri içerisinde seçim yapılırken pek tabii ki halihazırda var olan ekonomik şartlar ve bütçeye uygunluk hususu da göz önünde bulundurulmalıdır. Çünkü alım gücünün fazlasıyla azaldığı günümüz dünyasında aynı anda hem ucuz hem de kaliteli ürünlere ulaşabilmek oldukça zordur. Bu sebeple tüketicilere sunulan hizmetin içeriğini etik kurallar çerçevesinde belirlemek ve bunu misyon edinmek çok daha doğru bir yaklaşım olacaktır.

En iyi tesettür giyim markalarından birisi olarak kabul edilen Zülays, kadınların ihtiyaç ve talepleri çerçevesinde ceplere uygun bir fiyat politikası benimsemektedir. Sizin için hazırladığımız outlet tesettür giyim ürünlerine göz atmak istiyorsanız eğer mutlaka sitemizi ziyaret ediniz.

Son Eklenenler

İlginizi Çekebilir