Balıkesir’de FETÖ/PDY operasyonu

Kategoride Diğer

Balıkesir Valiliğinden yapılan açıklamada; ‘Balıkesir Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde Balıkesir Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün mahrem yapılanmasına yönelik olarak yürütülen çalışmalar kapsamında ilimiz ve diğer illerde kurulu bulunan ankesör/kontörlü telefonlar vasıtasıyla ardışık olarak arandıkları tespit edilen ve örgütle irtibatlı olduklarına dair haklarında çeşitli beyanlar bulunan toplam (11) şüpheli hakkında gözaltı kararı verilmiş olup şüphelilerin yakalanması amacıyla 07.03.2022 Pazartesi günü Saat:07.00 itibarı ile Balıkesir merkezli toplam (8) il (Ağrı, Ankara, Elazığ, İstanbul, İzmir, Malatya, Sivas) ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde (16) adreste eş zamanlı olarak operasyon başlatılmıştır. Şu ana kadar 9 şüpheli gözaltına alınmış olup 2 şüphelinin  yakalama çalışmaları devam etmektedir.

FETÖ/PDY ve diğer terör örgütlerine yönelik operasyonel çalışmalarımız aralıksız ve titizlikle devam etmektedir’ denildi.

- REKLAM -
Son Eklenenler

Toz Kolajen

Toz kolajen, son yıllarda popülerlik kazanan ve sağlık açısından çeşitli faydaları olduğu düşünülen bir takviye ürünüdür. Özellikle cilt sağlığı,...

İlginizi Çekebilir