Düşler Vadisi Riva’nın Yerden Isıtma Sistemleri Hak Enerji’ye Emanet

Kategoride Diğer

İstanbul, yeni yaşam alanları oluşturabilmek için geliştirilen projelerde hem inşaat açısından hem de kalite açısından dünya ile yarışıyor. Bu nedenle İstanbul’un her noktasında yükselen projeler insanlar için daha yeni ve daha güçlü özellikler ile donatılarak, konforlu yaşam alanları sunuyor. Düşler Vadisi Riva’da bu projeler arasında yer alıyor. Düşler Vadisi Riva projesine yüksek konfor sunacak yerden ısıtma sistemlerinin mühendislik hizmetleri Hak Enerji’ye emanet edildi. Projede, dünyanın saygın markaları arasında bulunan Rehau ve Danfoss gibi markaların sistemleri kullanıldı.

Projede kullanılan sulu yerden ısıtma sistemleri, doğalgaz gibi bir ısıtma kaynağının kullanılması sayesinde kalorifer tesisatından çok daha sağlıklı ve ekonomik bir ısıtma sağlıyor. Rehau ve Danfoss markalarının kalite ve güvencesi ile seçilen yerden ısıtma sistemleri, uzun yıllar konforlu yaşam alanları sunacak.

İstanbul’un Karadeniz kıyılarına ulaşan bir Anadolu semti olan Riva, Beykoz ilçesinin en değerli bölgeleri arasında yer alıyor.

Rehau Yerden Isıtma Evinize Artılar Sunuyor

Rehau yerden ısıtma özellikle ev hayatı için çok büyük bir avantaj sunarken, zemin ısısının homojen dağılımı ve yükselişi mantığı ile ısıtmada daha az enerji sarfiyatını ortaya çıkarıyor. Bu nedenle son yılların en popüler ısıtma sistemlerinden biri olarak da petekli kaloriferler yani radyatör kullanımından daha fazla tercih ediliyor. Hak Enerji Mühendislik ise Rehau markasının en nitelikli ürünlerini kullanmasıyla rehau yerden ısıtma straforu döşemesi ardından rehau yerden ısıtma boruları kullanarak, yine markanın rehau kollektör bağlantısı ile ısı kaynağı bağlantısını sağlayarak sistemin kurulmasını sağlıyor.

Özellikle evlerde Rehau yerden ısıtma malzemeleri kullanımı ile kurulan bu yerden ısıtma sistemlerinde, eskisi gibi kalorifer petekleri bulunmadığı için dekorasyonda çok büyük avantajlar da elde ediliyor. Hatta sadece evlerde değil çalışma alanları yani şirket veya ofislerde de eşya kullanımı alanın daha özgür bir şekilde dekore edilebilmesi ve zemin dekorasyonunun da daha özgür yapılabilmesi gibi konularda büyük bir avantaj sağlanıyor.

Hak Enerji Yerden Isıtma Sistemleri sunduğu hizmetlerde 27 yıllık mühendislik firması olarak özellikle sulu yerden sıtma sistemleri talep eden herkes için Rehau markasının kalitesini sunuyor. Almanya merkezli olan ve yılların tecrübesi ile Avrupa’da da çok sık tercih edilen rehau markası, yerden ısıtma sistemleri için Rehau yerden ısıtma malzemeleri arasında kolektörler, yerden ısıtma boruları, yerden ısıtma straforları, nitelikli ve akıllı oda termostatları gibi birçok ayrı malzeme sunuyor. Üstelik Hak Enerji, sistem uygulamalarında verdiği hizmet gibi Rehau yerden ısıtma malzemeleri açısından ürün satışlarına da aynı şekilde özen gösteriyor.

Son yıllarda uzmanlar tarafından da belirtildiği üzere doğalgaz kullanımına ve yakıt kullanımına çok daha fazla özen gösterilerek, daha az karbon salınımı yapılması gibi noktalar üzerinde duruluyor. Öte yandan ülkemizin ve dünyanın bulunduğu son ekonomik ve güncel durumlar göz önüne alındığında da yakıt tasarrufu çok önemli bir noktada yer alırken, Türkiye’de de Rehau yerden ısıtma sulu ısıtma sistemi ile çok büyük bir avantaj sağlıyor. Bu bağlamda da Türkiye’nin 81 vilayetinde hem sulu yerden ısıtma sistemi uygulamaları hem de Rehau yerden ısıtma malzemeleri satışı için Hak Enerji üzerinden hizmet alabiliyorsunuz. 0212 812 61 94 Avrupa Yakası’nda Şehremini Mh. Günaydın Sk. No:34 Fatih/İSTANBUL adresinde , 0216 999 44 94 Anadolu Yakası’nda Dumlupınar Mh. Özen Sk. A Blok No:48 D:18 Nuhoğlu Yenitepe Residence Kadıköy/İSTANBUL adresinde hizmet vermektedir.

Detaylı bilgi için www.hakenerji.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

- REKLAM -
Son Eklenenler

Toz Kolajen

Toz kolajen, son yıllarda popülerlik kazanan ve sağlık açısından çeşitli faydaları olduğu düşünülen bir takviye ürünüdür. Özellikle cilt sağlığı,...

İlginizi Çekebilir