Ekrem Başaran: AK Parti 2023 Seçimlerinde Yeni Bir Tarih Yazacak

Kategoride Diğer

AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı, Bigadiç Hisarköy Termal Tesisleri’nde Aralık ayı AK Parti İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.

BALIKESİR – AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı’nın düzenlediği AK Parti İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme toplantısına; AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Av. Belgin Uygur, Online olarak AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Marmara Bölge Koordinatörü Halis Dalkılıç, AK Parti Balıkesir İl Koordinatörü Şahin Tin, AK Parti Milletvekilleri Mustafa Canbey ve Yavuz Subaşı, Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, AK Parti İl Yürütme Kurulu Üyeleri, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Meral Cengiz ve İl Gençlik Kolları Başkanı H. Murat Uysal ile 20 İlçe Teşkilatının İlçe Başkanları katıldı. Toplantıda; AK Parti Üyeleri ile yapılan “Yüz Yüze Görüşme” çalışması, Yeni Üye çalışmaları ile Sandık bazlı hane ziyareti çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

EKREM BAŞARAN: “MİLLETİMİZ DE, BİZ DE CUMHURBAŞKANIMIZI SEVİYORUZ.”

Türkiye’nin çok önemli bir seçime hazırlandığını ve AK Parti olarak millete karşı önemli sorumluluklarının bulunduğunun altını çizen AK Parti Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, “AK Parti olarak samimiyetle, gayretle, samimiyetle çalışmamız üzerimize düşen vazifeleri yapmamız lazım. İnşallah bu duyarlılıkla, bu bilinçle hepimiz çalışacağız. Seçimlere az bir süre kaldı. Bunun için kalan zamanı çalışarak geçirirsek, seçim zamanı geldiğinde insanlarımızın kararları da netleşmiş olacak. 2023 seçimlerinde AK Parti yeni bir tarih yazacak. Çünkü biz durmadan çalışıyoruz. 20 yıldır AK Parti olarak çalışıyoruz. Seçimden seçime gezen bir partide değiliz. İnşallah bu süreci başarı ile atlatacağız. Seçimin akşamı sonuçlar açıklandığında anlımız ak, başımız dik olacağına inancım tam. O gün gönül rahatlığı ile mutlu ve huzurlu bir şekilde vazifemizi yapmış olmanın gururunu yaşayacağız. ” dedi.

EKREM BAŞARAN: “AK PARTİ BALIKESİR 2023 SEÇİMLERİNE HAZIR..”

AK Parti İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantılarına her ay devam edeceklerini ve 2023 Seçimleri hedefine emin adımlarla yürüyeceklerinin altını çizen AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, “AK Parti milletiyle birlikte, milletinin yanında olmaya devam edecek. Balıkesir Mitingimiz şunu göstermiştir ki; biz 2023 seçimlerine hazırız. İnşallah seçim günü geldiğinde tüm Türkiye ve Balıkesir’imizde sandıkları patlatacağız. Cumhurbaşkanımızı tekrar seçip, AK Parti’mizi tekrar iktidara taşıyacağız. Bunu bizler yapacağız. Çalışarak yapıyoruz ve yapacağız. Halkımıza bire bir dokunarak, onların gönüllerini alarak şimdiye kadar nasıl yaptıysak yine aynı şekilde yapacağız. AK Teşkilatlarımız 3 kademesiyle zaten sahada çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Aralık ayı sonuna kadar da yaklaşık 150 kişilik “Yüz Yüze Üye Ziyaretlerimizi” ve Yeni Üye kazanma çalışmaları ile Sandık bazlı hane çalışmalarımızı tamamlamış olacağız. Hem Üye güncellemelerimizi yapmış, hem de yeni üyelerimizle tanışmış olacağız. Çünkü biz çok büyük bir aileyiz” dedi.

BELGİN UYGUR: “HEYECANIMIZ DA, MOTİVASYONUMUZ DA ÇOK YÜKSEK.”

AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran’ın ardından konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Av. Belgin Uygur “Milletimizle birlikte olmaya devam edeceğiz” diyerek şu ifadelere yer verdi.

“Dün bende Karabük’teydim. Balıkesir’de de heyecan aynı, Karabük’te de heyecan aynı, Burdur’da da, Kütahya’da da, Denizli’de de aynı. Teşkilatlarımızdaki aynı heyecan, aynı motivasyon devam ediyor. Vatandaşlarımızın bizlere olan gönül bağı hiçbir zaman kopmadığı gibi bu süreç için de de artarak devam ediyor. Biz yeni Türkiye Yüzyılı diyoruz. Türkiye Yüzyılı’nın eşiğinde 20 yıllık birikimle, bir muktesabatla adımlarımızı atıyoruz. Geçtiğimiz 20 yıl boyunca hep ifade ediyorum, hem eser ve hizmet anlamında, hem sosyal devlet olmanın gerektirdiği düzenlemelerle, hem demokrasi hak ve özgürlükler anlamında, gerçekten çok güzel işler yaptık. Akabinde Yeni Türkiye Yüzyılı’na atım atacağız. Bu geçiş sürecinde Yerli ve Milli otomobilimiz TOGG’in banttan indirilmesi, Türkiye Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut hamlesi, onun akabinde dünyanın kendi alanında 5’inci Türkiye’nin ilk sırasında yer alan Yusufeli barajı, buraya 3 bin 205 konutuda kapsayan konutu kapsayan kamu binaları ile birlikte sıfırdan bir şehir inşaa edildi oraya. Bunlar sayarken, ifade ederken çok kolay gelebilir ama, tüm bunların başarılması çok büyük ve önemli işler. Muhalefet partilerinin, o malum masanın etrafındakileri mavi boncuk dağıtmaktan başka bir iş yapmıyorlar. Kendi için tezatlık ifade eden bir anayasa teklifini kamuoyu ile paylaştılar. Ciddiyetten uzak, devlet yönetmekten uzak bir 6’lı masa var. Vatandaşlarımız her şeyin farkında. Karabük’te yaptığım esnaf ziyaretinde de gördüm ki vatandaşımızın bize o ilk günkü teveccühü, ilgisi, sahiplenmesi hala devam ediyor. Bunun için de teşkilatlar olarak sahada olmaya devam edeceğiz. Milletimizle birlikte olacağız. İnşallah güçlü bir şekilde 2023 seçimlerinden çıkacağız, ardından da yeni Türkiye Yüzyılına doğru emin adımlarla ilerleyeceğiz.

HALİS DALKILIÇ: “BALIKESİR’DEN SONRA ŞANLIURFA’DA DA MUHTEŞEM BİR MİTİNG GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlı Urfa mitingi esnasında toplantıya online olarak katılan AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Marmara Bölge Koordinatörü Halis Dalkılıç, “Şanlı Urfa’dan, peygamberler şehrinden size selam gönderiyorum. Bugün muhteşem bir mitingle Cumhurbaşkanımızı Urfalı hemşehrilerimizle bir araya getirdik. Şanlı Urfa’da gerçekten muhteşem bir atmosfer var. Güzel bir miting havası var. Teşkilatımızla güzel bir miting gerçekleştiriyoruz. Balıkesir’de de çok güzel bir miting yapmıştık, sizlerin emeği ve gayretiyle. Şanlı Urfa’dan hepinize selamlarımızı gönderiyoruz. İl Başkanlarımızla yaptığımız toplantıda da söyledim. Üye çalışmalarımızı önemsiyoruz. Aynı zamanda yeni üye çalışmalarını da çok önemsiyoruz. Bu çalışmayı sizlerin koordinasyonunda Ekrem Başkanım, ilçe teşkilatlarımızla birlikte yeni üye çalışmaları konusunda bir seferberlik ilan edelim. Seçim sathı mahalline girdik. Sandıklarda eksiğimizin olmaması lazım. Sandık görevlilerimiz bizim aynı zamanda Teşkilatımızın en önemli üyeleridir. Sürekli irtibat halinde olup, sandıktaki gelişmeleri Sandık Kurulu üyelerimizin bu noktadaki takipleriyle anlık olarak görmemiz lazım. Bu konuda İlçe Teşkilatlarımıza büyük bir görev düşüyor ve disiplinli çalışmamız gerekiyor.

HALİS DALKILIÇ: “TÜRKİYE YÜZYILI İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARIMIZ BİTMEK ÜZERE”

Dünyanın en önemli seçimine hazırlanırken bir eksikliğimizin olmaması lazım. Dünya en büyük teşkilatçı Genel Başkanı ile çalışıyoruz. Teşkilatların nasıl çalışması gerektiğini Başkanımız da çok yakinen takip ediyor. O dünyaya meydan okurken biz teşkilatlarımızı sağlam tutmak zorundayız. O çıkıp bütün müstevlilere kafa tutarken, onun adını güçlü tutmak için teşkilatlarımızı diri tutmak zorundayız. Tüm ilçelerimizde olduğu gibi Balıkesir’de de çok başarılı bulduğumuz İl Başkanımızın koordinasyonunda inşallah Balıkesir’de çok güzel bir seçim geçireceğiz ve başarıyı hep birlikte yaşayacağız. Benim bir kulağım Balıkesir’de olacak. Balıkesir’i, Balıkesirli kardeşlerimizi ve teşkilatımızı çok seviyorum. Kardeşlerimizin emeklerine, samimiyetlerine, gayretlerine inanıyorum. İnşallah önümüzdeki günlerde üye ziyaret çalışmalarımızı ve yeni üye çalışmalarımızı bir an önce yapalım ve ardından da tamamlayalım. Saha çalışmalarımızda şekilleniyor. Kampanyamız oturuyor artık. Türkiye Yüzyılı kampanyamız. Bu kampanyamızla teşkilatlarımızı sahada daha güçlü hale getireceğiz. Güzel bir kampanya ile sahada olacağız. Hiç endişeniz olmasın. Allah’ın izniyle yeni bir tarih yazacak AK Parti Teşkilatları. Ama, bizim endişemizin olmaması gayretimizi azaltmaz. Çalışmalarımızı arttırıp bizim milletimize verdiğimiz bir söz var. Milletimizin bu konudaki beklentileri var. Omuzunuzdaki ağır yükün ve sorumluluğunuzun farkındasınız zaten. Bu yükü de hep birlikte Allah’ın yardımıyla, milletimizin duasıyla birbirimize kenetlenerek atlatacağız inşallah. Ben toplantınız hayırlara vesile olsun diyorum. Şanlı Urfa’dan tekrar tekrar Ekrem Başkanımızın şahsında Balıkesir’de teşkilatımızın tüm kademelerine selamlarımı iletiyorum. Allah’a emanet olun” dedi.

ŞAHİN TİN: “BALIKESİR GÜCÜNÜ HER DAİM GÖSTERİYOR”

AK Parti Denizli Milletvekili ve Balıkesir İl Koordinatörü Şahin Tin’de on line olarak toplantıya katılarak Balıkesir teşkilatına teşekkür ettik. Şahin Tin konuşmasında: “Balıkesir’in teşkilat olarak gerçekleştirdiği bu güzel çalışmalarına bizde destek olmaya çalışıyoruz. Gerek ziyaretlerimizde gerekse bu şekilde değerli toplantı çalışmalarınızda da. İlçe toplantıları yapıyor olmanız bence çok önemli bir şey. Çok güzel bir çalışma örneği sergiliyorsunuz bu anlamda. Bu konuda İl Başkanımızı ve İl Yönetimi Başkan yardımcılarımızı ve ilçe koordinatörlerimizi tebrik ediyorum. Balıkesir’imizin son 3 yıldır gelmiş olduğu nokta, özellikle de Cumhurbaşkanımızın mitingindeki Balıkesir’mizin gövde gösterisi taktire şayan. Bu miting, partimiz açısından, ülkemiz açısından siyasete büyük bir ivme kazandırdı. Dolayısıyla bu Balıkesir Teşkilatlarımızın birlik ve beraberliğinin getirdiği bir başarıdır. Bu birliktelik Balıkesir’in gücünü ortaya koymaktadır. Balıkesir’de sandık sandık, mahalle mahalle çalışmayı Balıkesir’in en iyi şekilde yapacağına inanıyorum. Balıkesir İl ve İlçe Teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Örnek bir çalışma gösteriyorsunuz. Sizleri tebrik ediyorum. Allah razı olsun” dedi.

MUSTAFA CANBEY: “2023 SEÇİMLERİNDEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ.”

2023 seçimlerinin AK Parti lehine döndüğünü ifade eden AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey konuşmasında: “Allah’ın izniyle seçim bizim lehimize döndü. Kırsalda hayvancılık yapan insanlarımız var. Hayvancılıkla ilgili son dönemde süt fiyatlarının artmış olması ve devletimizin verdiği desteklerle ciddi bir rahatlama sağladık. 2023 seçimlerine giderken teşkilat olarak gayretli bir şekilde çalışacağız. Seçimlere az bir zaman kaldı. Teşkilat olarak çalışmalarımızı daha da hızlandıracağız. Biz ne yapacağımızı biliyoruz. Projelerimizi söylüyoruz. Türkiye Yüzyılını ve önümüzdeki dönemde yapacağımız hizmetleri anlatıyoruz. Ama 6’lı Masa denen yapının ne yapacağı ile ilgili ortaya koyduğu bir şey yo. Adayları belli değil, projeleri belli değil, ne yapacakları belli değil. Bir Anayasa değişikliği yapacağız diye bir şey açıkladılar. Bir sürü HDP’nin daha önce talep ettiği maddeler hazırladıkları anayasa taslağına koyulmuş. Öyle bir seçime gidiyoruz ki, bunlar basit şeyler değil. Bu ülkenin geleceğinin doğru şekilde tasarlanması, doğru bir şekilde yönetilmesi çok önemli. Cumhurbaşkanımız bu ülke için bir şans. Balıkesir olarak çok güzel bir hava yakaladık. Balıkesir’deki birlik ve beraberliği herkes görüyor. Biz bir ekibiz. Bir ekip olarak bunu geleceğe taşımak zorundayız. Bundan sonraki süreçte eğer Balıkesir’de güzel şeyler olacaksa, ekip olarak bunu başaracağız. Güzel bir uyum içerisindeyiz. Allah’ın izniyle önümüzdeki dönemde, yani 2023 seçimlerinden zaferle çıkacağımıza inanıyorum” dedi.

YAVUZ SUBAŞI: “AK PARTİ BALIKESİR’E ÇOK ÖNEMLİ YATIRIMLAR YAPMAYA DEVAM EDİYOR.”

Balıkesir AK Parti olarak, Balıkesir’e çok önemli yatırımların yapılmasını sağladıklarını belirten AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı’da konuşmasında: “Biz İl Başkanımızla, Büyükşehir Belediye Başkanımızla ve Milletvekili arkadaşlarımızla geçtiğimiz hafta şehrimize çok büyük yatırımlar aldık. Özellikle Cumhurbaşkanımızın 8 Ekim tarihindeki o muhteşem mitinginden sonra duyduğu heyecan, o heyecanı defalarca kamuoyu ile paylaşması bizlere onur ve gurur verdi. Cumhurbaşkanımız, Enerji Bakanımızın verdiği bilgiler çerçevesinde ocak ayında Bandırma’ya geliyor. Çinlilerle ortak yaptığımız karpit tesislerinin açılışını yapacak. O gün Cumhurbaşkanımızla birlikte olacağız. Ardından da Enerji Bakanımızı Bigadiç’e getireceğiz. Buradaki Bor Fabrikamızı ziyaret ettireceğiz. Toplantımız hayırlara vesile olsun inşallah” dedi.

İSMAİL AVCU: “2023’de ÇİFTE BAYRAM YAŞAYACAĞIZ İNŞALLAH”

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu’da konuşmasında: “Sizleri misafir etmekten, sizlerle birlikte olmaktan mutluyuz. Bu seçimlerden sonra çifte bayramı yaşatmayı Rabbim nasip etsin diyorum. Gireceğimiz bu seçimler benim yaşadığımız 13’üncü seçim olacak. Bu seçimlerde milletimizden Allah razı olsun bizi hiçi yere düşürmediler. Hep bizi iktidarda tuttular. İnşallah bu samimi gayretimizle bunu devam ettiririz. Bu ailenin bir ferdi olarak, bir kardeşiniz olarak bugünleri bize gösteren rabbime şükrediyorum. Yüce milletimize daha uzun yıllar hizmet etmeyi bize nasip etsin diyorum” dedi.

AK PARTİ BALIKESİR İL TEŞKİLATI TAM KADRO SEÇİME HAZIR DURUMDA….

AK Parti İl Başkanlığı İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme toplantısında; Daha önce zikredilen tüm çalışmaların 20 ilçede tek tek ele alınarak değerlendirildiği, yeni hedeflerin belirlendiği, eksik yerlerin tamamlanması, mevcut çalışmaların sahada daha da yaygınlaştırılarak tüm muhataplarıyla Ak  Partili üyeden Mahalle Başkanına, Yönetim Kurulu üyesinden İlçe Başkanlarına, Meclis üyesinden Belediye Başkanlarına ve Milletvekillerine kadar her AK Partilinin içinde bulunduğu, tam katılımlı çalışmayı yoğunlaştırarak devam ettirme konusunda tüm teşkilat bilgilendirildi. AK Parti İl Başkanlığı İstişare ve Değerlendirme toplantısı tüm bu değerlendirmelerin ardından sona erdi.

- REKLAM -
Son Eklenenler

İlginizi Çekebilir