Havran’da çalınmadık kapı sıkılmadık el kalmadı

Kategoride Diğer

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Havran İlçesi’nde çalınmadık kapı sıkılmadık el bırakmadı. Havran’da yüzlerce ihtiyaç sahibine ramazan kolisi desteğinde bulunan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, 3 engelli vatandaşın da akülü tekerlekli sandalye ihtiyacını karşıladı.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin hazırladığı Ramazan Programları kapsamında; AK Parti Balıkesir Milletvekilleri Mustafa Canbey, Mutlu Aydemir, AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Meral Cengiz, Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy ve Büyükşehir Belediyesi daire başkanları, Havran’da sıkılmadık el, girilmedik ev bırakmadı. Havran İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü ve Havran Belediyesi’ni ziyaret eden heyet, iftarı ise huzur evinde yaptı. Vatandaşlarla tek tek selamlaşan Başkan Yücel Yılmaz kahve, esnaf ve ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Başkan Yılmaz, Havran’ın kırsal mahallerinde yaşayan Emin Şentürk’e, Behiye Kılıçdoğan ve Eren Şen’e akülü tekerlekli sandalyelerini teslim etti.

ONLARCA AKÜLÜ TEKERLEKLİ
SANDALYE YÜZLERCE KOLİ

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü sosyal belediyecilik anlayışı kapsamında her gün Ramazan Programlarının yapıldığı ilçelerde akülü tekerlekli sandalyeleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.  Afet ve Acil Durum Koordinasyon Merkezi (BAKOM), çatısı altında toplanan Büyükşehir Belediyesi personelleri, yüzlerce Ramazan kolisini ihtiyaç sahiplerinin kapılarına kadar ulaştırıyor, her ilçede yaklaşık 3000 kişilik iftar programları, Hacivat-Karagöz gölge oyunu ve tasavvuf dinletisi gibi etkinlikler düzenleyerek vatandaşların Ramazan’ı en güzel şekilde yaşamalarını sağlıyor.

- REKLAM -
Son Eklenenler

İlginizi Çekebilir