Maç için nefesler tutuldu

Kategoride Diğer

BALIKESİR – Burhaniye Belediyespor Kadın Basketbol takımı final için sahada. Rakibi Kalamış Khalkedon Basketbol takımınını Play-off müsabakasının ilk maçında 65-78 yenen takımımız, İstanbul Caferağa Spor salonunda ikinci kez yenerek play-offta ilk galibiyetini almıştı. 27 Şubat Pazar günü rakibiyle kendi evinde mücadele edecek olan Kadın Basketbol takımı mücadeleden galip ayrılırsa finale kalarak şampiyonluk için mücadele verecek.

DEVECİLER; “TAKIMIMIZIN YANINDAYIM”
Burhaniyeli sporseverlerin takımına destek olacağı maç için hazırlıklar bütün hızıyla devam ediyor. Antrenörlerin eşliğinde her gün sabah ve akşam idmanlara devam eden takım inançlı ve moralli. Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler takıma güvendiğini belirtirken her zaman olduğu gibi yanlarında olacaklarını ve maçı da izlececeğini söyledi.

“MAÇ İÇİN NEFESLER TUTULDU”
Maç için takımla birlikte Belediye Personelini de heyecan sardı. Takım için video paylaşılırken, takımı desteklemek için Burhaniyeliler de  statta takımın yanlarında olacaklar.

Burhaniye Belediyespor  Khalkedon Spor Kulübü
27 Şubat 2022 Pazar
15.00
Atatürk Kapalı Spor Salonu | BURHANİYE

- REKLAM -
Son Eklenenler

Toz Kolajen

Toz kolajen, son yıllarda popülerlik kazanan ve sağlık açısından çeşitli faydaları olduğu düşünülen bir takviye ürünüdür. Özellikle cilt sağlığı,...

İlginizi Çekebilir