Markuteri Parke Nedir?

Kategoride Diğer

Parke sektorü ve markuteri parke denildiği zaman son zamanlarda dikkat çeken ESKA Floor sektördeki son gelişmeleri takip ederek güncel kalmaya ve müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışıyor. Farklı tasarımlarla dikkat çekmeye başlayan ESKA Floor, müşterilerine kaliteli hizmet vermede son derece ustalaşmış gibi gözüküyor. Yıllardır üstüne koydukları bilgi, beceri ve tecrübeleriyle en kaliteli ürünleri müşterilerinin memnuniyetine sunuyorlar.

 Firma Türkiye’de oldukça aktiftir. Ayrıca Dünya’nın birçok farklı noktasına da hizmetlerini ulaştırabiliyorlar. Eska Floor’un kendine kattığı en büyük özellik güncel kalabilmesi ve kendini sürekli olarak geliştirebilmesinden geçiyor.

 Markuteri Parke Nedir?

 Markuteri parke yapmak aslında bir sanattır. Bu sanat ahşap kaplamaların kesilmesiyle ve iç içe yerleştirilmesiyle ağaçların doğal renkleriyle yapılan markuteri parke bir oyma sanattır. markuteri parke tasarımları lazer kesim makineleri ile kesilip bir araya getirilerek oluşturulur. Günümüzde son derece popüler bir hale gelmiştir. Ayrıca görünüm olarak güzel ve dikkat çeken bir görünümü vardır.

 Markuteri Parke Hammaddesi Nedir?

 Akağaç, Maun, Meşe, Ceviz, Dişbudak ağaçlarından meydana gelir. Tarihi eski Mısır’ a kadar dayanır. Popülerliği bununla da kalmamış 17. yüzyılda Fransa’ya kadar adını duyurmuştur.

 Nerelerde Kullanılır?

 Uygulandığı mekana farklı bir hava verir. Ayrıca otellerde, binalarda, dairelerde, lüks yerlerde sıklıkla tercih edilir. Her nerede kullanılırsa kullanılsın markuteri parkeler mimarların her zaman bir numaraları tercihi olmayı başarmıştır.

 ESKA Floor Markuteri Parke Çeşitleri

 Bu son derece şık ve göz alıcı parke ESKA Floor‘da mevcut. Aynı zamanda çeşit çeşit modellerinin bulunması da son derece dikkat çekiyor. İşte ESKA Floor‘da bulunan markuteri parkelerin çeşitleri;

Marcia Markuteri Parke

Symmetry Markuteri Parke

Recwal Markuteri Parke

Arya Markuteri Parke

Greenart Markuteri Parke

Armoni Dark Markuteri Parke

Square Walnut Markuteri Parke

Nature Markuteri Parke

Armoni Markuteri Parke

Gibi daha birçok markuteri parke çeşitleriyle de dikkat çekmeye başlayan ESKA Floor’u diğer rakiplerinden ayıran özelliği ve en büyük avantajı sürekli güncel ve çok çeşitliliği olsa gerek. ESKA Floor birbirinden güzel gösterişli ve şık markuteri parke modelleri ile dikkat çekmeye ve müşteri çekmeye de hızla devam ediyor.

Son Eklenenler

 AK Parti’de Gözler, Aday tespit komisyonunda! İşte Güçlü Adaylar!

AK Parti'de Temayül tamamlandı. Gözler, Aday tespit komisyonunda, AK Parti, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri'nde en...

İlginizi Çekebilir