Teknosa yeni konsept mağazasını Trabzon’da açtı

Kategoride Diğer

Teknosa, İstanbul ve Ankara’nın ardından müşteri odaklı dijital ağırlıklı deneyimin ön plana çıkarıldığı yeni konsept mağazasını Trabzon’da açtı.

Teknosa açıklamasına göre, Forum Trabzon AVM’de extra formatıyla hizmet verecek mağazada beyaz eşya dahil akıllı telefonlardan tabletlere, küçük ev aletlerinden TV’lere tüm ürünler daha dijital bir deneyimle teknolojiseverlerle buluşacak.

Extra formatıyla hizmet verecek mağaza, ürün çeşitliliğinin yanı sıra farklı deneyim alanları ve pazaryeri köşesiyle tüketicilere çok daha dijital ve yalın bir deneyim sunacak.

Tüm yeni konsept mağazalarda olduğu gibi Forum Trabzon AVM’deki mağazada da görme engelli müşteriler için yürüyüş alanları ve satış danışmanlarına kolayca ulaşabilecekleri butonlar ile fiziksel engelli müşteriler için kasada ve Tekno Hizmet alanında oluşturulan özel bölümler yer alıyor.

Tüketiciler yeni konseptte ürün bilgilendirme ekranları sayesinde daha rahat ve konforlu bir alışveriş deneyimi yaşarken, mağazada oluşturulan sürdürülebilirlik duvarı ile de geri dönüşümden karbon ayak izi hesaplamaya pek çok konuda bilgi edinebilecek.

- REKLAM -
Son Eklenenler

İlginizi Çekebilir